Важливо

Банк намагався стягнути з дітей 7 тис грн боргу померлого батька

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Прокуратура області у судовому порядку попередила стягнення банківською установою  з малолітніх дітей 7 тис грн за борги померлого батька по кредитному договору. Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією від прес-служби прокуратури Кіровоградської області.

Так, банк звернувся до суду про стягнення кредитної заборгованості, навіть не поцікавившись, що на момент звернення до суду боржник вже помер. Після встановлення факту смерті, кредитор, задля повернення боргу, замінив відповідача на малолітніх дітей померлого, які мають право лише на земельну ділянку, що залишилась у спадок. Отримавши відмову в суді першої інстанції банк, нехтуючи нормами закону та всіма принципами моралі, оскаржив рішення до апеляційного суду, наполягаючи на стягненні коштів з малолітніх дітей.  

Оскільки в дітей не було захисника, ювенальний прокурор вступив у справу та відстояв майнові право малолітніх. Зокрема, суд апеляційної інстанції підтримав позицію ювенального прокурора та відхилив скаргу банку.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар