Важливо

Кіровоградців закликають приєднуватись до просвітницького протитуберкульозного флешмобу

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Кіровоградська мережа ЛЖВ спільно з управлінням охорони здоров’я міської ради з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом проводить місячник боротьби з туберкульозом «Туберкульоз STOP». 

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією від прес-служби КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

“Наша інформаційно-просвітницька кампанію стартує із проведення флешмобу. Пройдіть флюорографічне чи рентгенобстеження, сфотографуйтеся із лікарем-фтизіатром, знімком і т.д. Фото додавайте на своїй сторінці у фейсбуці і відзначте хетштегом #КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД». Скажіть, що саме ви за профілактику та вчасне лікування соціально небезпечних хвороб”, – розповідає заступник голови правління КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» Юлія Чабанюк.

У Кіровограді безкоштовно пройти флюорографічне обстеження можна у поліклініках №1 та №3.

Своєчасне медичне обстеження дозволяє виявити хворобу на ранньому етапі та розпочати лікування.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар