Важливо

У Знам’янському дитсадку зареєстровано спалах шлунково-кишкової інфекції

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Серед вихованців дитсадка м. Знам’янки зареєстровано спалах ротавірусної інфекції. Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Головного управління Держсанепідслужби у Кіровоградській області.

У ході епідобстеження випадків захворювання дітей встановлено, що всі семеро хворих – з однієї групи дошкільного навчального закладу №2 «Теремок».

Вони були госпіталізовані до інфекційного відділення Знам’янської центральної лікарні в період з 29 лютого по 5 березня з попереднім діагнозом гострий гастроентероколіт, який за результатами лабораторного обстеження дітей був уточнений на ротавірусний ентерит. Перебіг хвороби у них – середньої важкості.

Захворювання виявлене також у бабусі хворої дитини.

Інфікування вихованців сталося контактно-побутовим шляхом від першого захворілого хлопчика в групі. Спалаху сприяли порушення дотримання правил особистої гігієни дітьми в групі (відсутня проточна гаряча вода).

У вогнищах проводяться необхідні протиепідемічні та профілактичні заходи, в т.ч. лабораторне обстеження та медичний нагляд за контактними дітьми та дорослими.

Відділу освіти Знам’янської міської ради направлена пропозиція держсанепідслужби про запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів у ДНЗ №2 «Теремок» у вигляді тимчасового припинення відвідування садочку дітьми з вказаної групи для проведення заключної дезінфекції.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар