Важливо

Олександрійські пільговики вимагають перевірити роботу міського голови (ФОТО)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 26 лютого, під стінами міської ради зібрався мітинг за участі близько 150 чоловік, які вимагали відновлення пільгових перевезень по місту у повному обсязі. Крім того, активісти за допомогою плакатів та підготовленої резолюції висловили невдоволення роботою міського голови, виконавчого комітету та депутатського корпусу через невиконання ними обов’язків щодо забезпечення пільгових перевезень для деяких категорій громадян.

Про це повідомляють Олександрійські новини.

Також мітингувальники вимагають провести перевірку діяльності міського голови на предмет ознаки корупційних діянь в організації та діяльності пасажироперевезень в автомобільному транспорті міста.

Як повідомив журналістам голова Кіровоградської обласної організації “Спілка шахтарів інвалідів, потерпілих на виробництві та козацтва України” Сергій Горбачов, на його запит була отримана інформація про наявність у державному бюджеті коштів в обсязі 40 мільйонів гривень для забезпечення гарантованих державою пільг на території Кіровоградської області, в тому числі для пільгових перевезень у громадському транспорті.

В той же час, за словами активіста, в Олександрії пільгові перевезення суттєво обмежені, до того ж встановлено незручний графік рейсів для пільговиків.

Акція оголошена як безстрокова до моменту 100-відсоткового забезпечення пільгового проїзду у міському транспорті. У разі невиконання вимог активісти виразили готовність діяти більш радикально. Разом з тим, учасники мітингу створити ініціативну групу для представництва їхніх інтересів та координації дій.

Резолюцію за підсумками мітингу планується передати Олександрійському міському голові, секретарю міськради, членам виконкому та депутатам з вимогою надрукувати резолюцію в комунальних ЗМІ, а також голові Кіровоградської ОДА, голові обласної ради, голові Верховної Ради, Службі безпеки та Президенту України.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар