Важливо

Кіровоградські роботодавці обіцяють працівникам більшу зарплату, ніж ті просять

Ті, хто шукають роботу у Кіровограді, розраховують у середньому на заробітну плату у 4930 грн. Роботодавці, які шукають кваліфікований персонал, готові плати в середньому 5300 грн. Такий аналіз зробили журналісти “Сегодня”, посилаючись на розміщені у мережі резюме та вакансії роботи.

Загалом по Україні роботодавці хочуть платити на півтисячі-тисячу гривень менше, ніж очікують шукачі вакансій.

В Україні на одну вакансію претендують 16 офіційно зареєстрованих безробітних. Проте насправді кількість людей, які хочуть змінити місце роботи, в кілька разів більша. Вони сподіваються отримувати близько 5 тис. грн зарплати у невеликих обласних центрах, 6-7 тис. грн – у містах-мільйонниках та понад 9 тис. грн – у Києві.

У січні було найбільше вакансій у сферах торгівлі, виробництва та продажу, ІТ та адмінперсоналу. Серед тих, хто шукає роботу, найбільше фахівців із досвідом роботи в торгівлі, а також адмінперсонал, фахівці сфери виробництва та гостинності, молоді фахівці. Традиційно в лідерах за кількістю вакансій залишається Київщина – 44% вакансій передбачають працевлаштування в столиці. Друге-третє місця ділять з 8-відсотковою часткою ринку Дніпропетровська та Харківська області, а в п’ятірку лідерів входять ще Одещина та Львівщина.

Середні зарплати в Україні, у гривнях

Поширити:

Залишити коментар:

коментар