Важливо

Райкович погодився на перейменування лише 75 вулиць Кіровограда

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Міський голова Андрій Райкович схвалив перейменування лише 75-ти вулиць Кіровограда зі 104-ох, які погодила топонімічна комісія.

Про це кореспонденту Першої електронної газети у ексклюзивному коментарі повідомив керівник відділу з питань внутрішньої політики міськради, член топонімічної комісії, Сергій Запорожан.

За його словами, Андрій Райкович погодив перейменування 75-ти вулиць Кіровограда, які раніше носили комуністичні назви, і підпадають під дію закону про декомунізацію. Відповідне рішення буде підписане в понеділок.

Перейменування решти 29-ти вулиць міський голова планує винести на розгляд депутатів міськради. Імовірно, це питання розглянуть на наступному засіданні, яке відбудеться 23 лютого.

Зазначимо, що значну частину з цих 29-ти вулиць планували перейменувати на честь загиблих Героїв АТО.

Нагадаємо, 17 лютого топонімічна комісія погодила перейменування 104-ох вулиць Кіровограда. З повним списком цих вулиць, ви можете ознайомитись у нашій публікації.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар