Важливо

У 2016 році в Кіровограді запрацює електронний реєстр пацієнтів медзакладів

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Цього року у Кіровограді планують запровадити системи електронного документообігу, зокрема електронного обігу медичних форм та створення електронного реєстру пацієнтів. Про це, сьогодні, під час прес-конференції повідомила начальник управління охорони здоров’я міськради Оксана Макарук.

Представляючи журналістам зміст Програми економічного і соціального розвитку галузі охорони здоров’я м. Кіровограда на 2016 рік, Оксана Макарук зазначила: “Створення електронного реєстру пацієнтів у Кіровограді, яке ми плануємо почати запроваджувати цього року, є своєрідним ноу-хау для нашого міста. Фактично, це створення електронного кабінету кожного пацієнта всіх медзакладів”.

Очільниця управління охорони здоров’я повідомила, що спочатку будуть функціонувати і паперові медкартки, і електронні. Але, якщо ця програма запрацює, то від паперових карток в подальшому можуть відмовитись.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар