Важливо

Активісти перекрили трасу Кіровоград – Миколаїв. Вимагають ремонту (ФОТО)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Мешканці Єланецького району в межах села Водяно-Лорине Миколаївської області перекрили рух по трасі національного значення Н14 “Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв”. Вони вимагають ремонту дороги.

Цю інформацію кореспонденту Укрінформу підтвердили в Миколаївській ОДА.

“Через поганий стан траси Н14 великоваговий транспорт пішов на Єланець, там дорога ще більш-менш, але вони і її хочуть добити. Тому місцеві жителі вирішили це не допустити. На місце виїхали представники районної адміністрації”, – зазначив перший заступник губернатора Микола Романчук.

Жителі сіл, розташованих по трасі Н14, кажуть, що практично відрізані від “великої землі”, бо дорога  зруйнована, автобуси не ходять. Вони не мають можливості виїхати за межі свого населеного пункту.

Протестувальники вимагають від влади забезпечити зараз, як мінімум, можливість проїхати автодорогою та відновити автобусне сполучення, а у весняно-літній період провести повноцінний ремонт.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар