Важливо

Військові Кіровоградщини пікетують ОДА через свавілля з виділенням землі (ФОТО)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 9 лютого, під стіни Кіровоградської ОДА вийшло кілька сотень учасників АТО з трьох районів області. Військові вимагають розібратися з тим свавіллям, яке коїться в області з виділенням земельних ділянок.

Пікетувати вийшли як демобілізовані воїни, так і ті, хто наразі проходить службу. До Кіровограда прибули учасники АТО з Голованівського, Компаніївського, Кіровоградського районів. Чекають побратимів і з решти районів області.

“Ми прийшли, аби розібратися, чому обласний Держгеокадастр блокує виділення землі учасникам АТО. Адже саме на цій стадії ми отримуємо постійні відмови”, – розповідає демобілізований військовий Донецького прикордонного загону з Компаніївки Володимир Вдовиченко.

Група пікетуючих постійно збільшується, адже прибувають військові з районів. Учасники АТО планують також пікетувати обласний Держгеокадастр.

Читайте також: На Кіровоградщині воїни АТО почали пікетування ОДА і Держгеокадастру (ВІДЕО)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар