Важливо

У Кіровограді відбудеться виставка місцевих товарів-виробників легкої промисловості

Підприємства легкої промисловості у Кіровограді матимуть можливість представити свою продукцію на спеціалізованій виставці, яка планується до проведення у кінці лютого у приміщенні міської ради. Про це повідомляється на сайті КМР.

Питання організації і проведення такої презентаційної виставки обговорювалися на робочій нараді, яку провела начальник управління економіки Олена Осауленко з керівниками підприємств галузі.

“Є задум запросити на таку виставку потенційних споживачів вашої продукції, – звернулася до учасників наради Олена Осауленко. – Це можуть бути представники різноманітних бюджетних установ, силових структур, закладів освіти, охорони здоров’я, підприємств та організацій міста, які практикують використання єдиної уніформи, робочого одягу тощо”.

Олена Осауленко поставила за приклад фахівцям з легкої промисловості якість організації виставкової діяльності, яку змогли досягти їхні колеги з машинобудування і висловила переконання, що такі презентації спрацюють на користь розвитку місцевого товаровиробника.

Представники бізнесу підтримали таку пропозицію. Підприємець Інна Чижик, наприклад, готова не тільки брати участь у такій виставці, а й активно долучитися до її організації, якщо у її концепції лежатиме принцип участі саме українських виробників, а не торгівельних підприємств з китайським товаром.

Учасники наради обговорили також низку інших, актуальних для своєї сфери діяльності проблем. Це і питання якісної підготовки робітничих кадрів у системі прфтехосвіти і видання надзвичайно потрібного інвестиційного паспорта Кіровограда. У такому паспорті мають бути представлені як місцеві виробники зі своєю продукцією та можливостями, так і цікаві інвестиційні проекти, які вони планують для реалізації на території обласного центру і шукають для цього бізнес – партнерів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар