Важливо

Протигрипозні канікули в Кіровограді продовжено на 2 дні

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Кіровоградські діти ще два дні не ходитимуть до шкіл та садочків через підвищену загрозу зараження грипом.

Як повідомила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко, із 27 по 29 січня 2016 року у загальноосвітніх та позашкільних  навчальних закладах Кіровограда буде призупинений навчально-виховний процес у зв’язку з підвищенням рівня захворюваності на ГРВІ та грип.

Нагадаємо, в Кіровограді профілактичні канікули тривають з 18 січня. Спочатку було оголошено позапланові канікули на 5 днів (з 18 січня по 22 січня), потім їх продовжили ще на три (із 25 по 27 січня). А Держсанепідслужба Кіровоградщини  два дні тому, 25 січня, через високі показники захворюваності на ГРВІ та перевищення епідеміологічних порогів, рекомендувала тимчасово припинити навчальний процес у школах та позашкільних навчальних закладах області.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*