Важливо

У Кіровограді збирають речі для переселенців (ФОТО)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

У Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва триває безстрокова акція по збору теплих речей родинам, що були вимушені залишити свої домівки у зоні проведення АТО, анексованому Криму, а також родинам учасників АТО, що проживають в Кіровоградській області. На сьогоднішній день у самому Кіровограді працює багато державних структур та волонтерських організацій, що допомагають таким родинам. Проте на території області ситуація дещо гірша і значна кількість людей потребує нашої допомоги та підтримки.

Ми збираємо теплі речі та взуття для дорослих та дітей, різного віку та розміру. Речі можуть бути не новими, але вимогою до них є прийнятний зовнішній вигляд та чистота.

Минулого року, у листопаді, з допомогою небайдужих мешканців міста було зібрано та передано 10 комплектів речей (близько 200 одиниць одягу) для родин ВПО, що проживають у Знам’янському районі Кіровоградської області. Зараз триває збір речей для родин Олександрійського та світловодського районів.

Акція проводиться спільно з обласним штабом по роботі з ВПО при Кіровоградській ОДА, а також громадською організацією ТІМО «Відкриті двері».

Пункт збору речей знаходиться у приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва (вул.Декабристів 6/15) у секторі соціокультурної діяльності (2 поверх). Для довідок звертайтеся за телефонами: 0954712767 (Тетяна), 0669475475 (Наталя).

Не залишайтесь байдужими та зігрійте теплом тих, хто цього потребує.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар