Важливо

Кіровоградщина забезпечена ліками проти “свинячого грипу” – облдепартамент охорони здоров’я

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Кіровоградська область наразі забезпечена противірусним препаратом “Таміфлю”. Але його надають лише хворим у важкому стані, і виключно за показаннями медиків. Про це на прес-конференції повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Рибальченко.

Він запевнив, що в області зараз є запаси противірусних препаратів.
«У світі зараз існує два препарати, якими лікують грип А H1N1 – Озелтамівір, більш відромий нам як “Таміфлю” та Занамівір. “Таміфлю” у нас є в наявності, і ми його використовуємо виключно за медичним показанням лікарів», – повідомив Олег Рибальченко.
Також він наголосив, що ці потужні противірусні препарати мають багато побічних ефектів, і використовуються лише для тих пацієнтів, які мають важкий стан, в яких наявна вірусна пневмонія, чи інші ускладнення.
Лікування цими препаратами відбувається безкоштовно, за рахунок централізованої поставки Мінохорони здоров’я.

Нагадаємо, від ускладнень вірусу грипу А H1N1 на Кіровоградщині вмерла вже друга людина – 22 січня в Кіровограді.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*