Важливо

Рятувальники Кіровоградщини цілодобово надають допомогу у ліквідації наслідків негоди (ФОТО)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Протягом останніх двох діб на території Кіровоградської області спостерігалося погіршення погодних умов: сильний снігопад, пориви вітру 9-12 м/си(місцями до 15-20 м/с), температура повітря 6-11 С морозу, хуртовини. Товщина снігового покрову сягає до 24 см.

З метою ліквідації наслідків погіршення погодних умов, підрозділи Управління ДСНС України в Кіровоградській області протягом зазначеного періоду залучались 107 разів. З ускладнених ділянок доріг вилучено 186 одиниць техніки, з них: 18 вантажних автомобілів, 3 автобуси, 25 карет швидкої медичної допомоги та 140 легкових автомобілів (всього 167 осіб).

За минулу добу підрозділи Управління ДСНС України 78 разів залучались на вилучення автомобілів зі снігових заметів.

На телефонні лінії Служби порятунку дотепер продовжують надходити повідомлення про необхідність надання допомоги від водіїв, які потрапили до снігових заметів. Підрозділи Управління ДСНС України області негайно залучаються до ліквідації наслідків негоди.

Заторів на автошляхах області немає.

Для розчищення доріг м. Кіровограда та автошляхів області від снігових переметів залучено інженерну техніку: шляхопрокладач БАТ-2,  бульдозер колісний БКТ-РК2, та снігоочисну техніку УРАЛ-4320 з бульдозерним обладнанням, ЗІЛ-131 з бульдозерним обладнанням. Роботи ускладнюються тим, що внаслідок хуртовин та сильних поривів вітру, на розчищених ділянках шляху швидко утворюються снігові перемети.

Роботи по розчищенню автодороги Кіровоград – Кривий Ріг в районі с. Гурівка Долинського району технікою АРЗСП (БАТ-2) спільно із технікою ДП «Кіровоградоблавтодор» розпочались з 09.00 год. 19.01.2016 після проведення технічного огляду та обслуговування техніки.

Спільно з ДП «Кіровоградоблавтодор» створено 2 мобільні групи для здійснення контролю за станом проїзду на автошляхах Долинського району (с. Гурівка) та Новгородківського району(с. Куцівка).

На даний час, на дорогах області працює 64 одиниці техніки ДП «Кіровоградоблавтодор» та 43 одиниці техніки місцевих комунальних служб.

Станом на 10-ту год 19 січня, за даними чергового «Кіровоградобленерго», на території області внаслідок аварійного спрацювання систем захисту ЛЕП від електропостачання відключено 23 населених пункти в 8 районах області.  Відновлювальні роботи проводяться ремонтними бригадами РЕМ.

Підрозділи Управління ДСНС України у Кіровоградській області працюють у режимі підвищеної готовності, на цілодобовому чергуванні перебувають 58 од. техніки та 263 чол. о/с.

Забезпечено щогодинний моніторинг погодних умов та негайне реагування сил цивільного захисту на надзвичайні події, що виникають.

Прес-служба У ДСНС в області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар