Важливо

Наразі в Олександрії пільги на проїзд мають лише учасники АТО

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Починаючи з 10 січня перевізники Олександрії припинили безкоштовне перевезення пільговиків через відсутність компенсації. Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Мою Александрию.

Виключення становить лише одна пільгова категорія – учасники АТО. Їх олександрійські перевізники вирішили обслуговувати безкоштовно.

Абсолютно всі перевізники Олександрії заявляють, що на такі дії їх підштовхує відсутність відшкодування витрат на пільгові перевезення з боку держави. Вони сподіваються, що народні депутати, вийшовши 22 січня з відпустки, вирішать ці питання. У противному випадку, з 1 лютого, перевізники можуть почати відмовлятися від нерентабельних маршрутів.

Нагадаємо, раніше місцеві перевізники попереджали про те,  що через відсутність відшкодування витрат на пільгові перевезення, вони змушені будуть їх припинити.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*