Важливо

Для кіровоградських бездомних створять пункти обігріву

Значне погіршення погодних умов, різке зниження температури повітря, реальна загроза переохолодження організму людей вимагають облаштування на території Кіровограда тимчасових місць обігріву мешканців. Про це повідомляє сайт Кіровоградської міської ради.

Таке завдання під час апаратної наради вчора, 4 січня, поставив перед управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення заступник міського голови Олександр Мосін.

“На жаль, низька температура вже стала причиною двох обморожень у Кіровограді, – відзначив заступник міського голови. – Від переохолодження доставлені в лікарню двоє мешканців міста – віком 30 та 70 років, які перебували у стані алкогольного сп’яніння. Важливо максимально попередити такі випадки та організувати доступні місця обігріву для людей, які вимушено опинилися на вулиці”.

Олександр Мосін також провів сьогодні робочу  нараду з питання організації такого пукту обігріву на розі вулиць Героїв Сталінграду та Волкова. Тимчасові місця обігріву будуть також облаштовані у приміщеннях житлово – експлуатаційних об’єднань. У разі переохолодження та обмороження необхідну допомогу можна також отримати у всіх закладах охорони здоров’я обласного центру.

Важливу роль  у таких випадках відігріватиме соціальний патруль території міста, який організують спеціалісти Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар