Важливо

Кіровоградські майданівці згадали як два роки тому вершили Революції Гідності в нашому місті(ФОТОРЕПОРТАЖ)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні ввечері на площі Героїв Майдану кіровоградські майданівці скликали Народне віче, присвячене другій річниці початку Революції Гідності. Декілька сотень містян прийшли на центральну площу, аби згадати історичні події дворічної давнини.

Протягом двох годин кіровоградський Майдан згадував події Революції гідності в хронологічному порядку від самого першого дня. Організатори заходу студентки КДПУ Вікторія Гапоненко та Олена Олійник, на заклик яких 21 листопада 2013 року сотня кіровоградців вийшли на площу в підтримку київського Майдану, приготували для присутніх відеопідбірки подій тих буремних днів. Перед присутніми виступали учасники кіровоградського Євромайдану.

По завершенню Віче євромайданівці розгорнули на центральній площі 30-метровий прапор України та заспівали державний славень.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*