Важливо

Кіровоград в обличчях: полювання за подарунками мешканців Шкільного (ВІДЕО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Третій тиждень триває акція від Першої електронної газети «Кіровоград в обличчях», під час якої кожен кіровоградець може отримати подарунок від нашого сайту, не докладаючи до цього жодних зусиль. Цього разу в об’єктив нашої камери потрапили мешканці мікрорайону Шкільний.

Наприкінці кожного тижня на сайті Першої електронної ми публікуємо відеоролик, відзнятий нашими журналістами на вулицях міста. Відповідно, героями відео виступають кіровоградці, які потрапили в об’єктив нашої камери. А отримати подарунок можуть троє осіб, які першими знайдуть себе на відео і протягом тижня (до публікації нового відео) зв’яжуться з редакцією.

Якщо ви побачили себе у відеоролику, пишіть нам на e-mail: persha.kr@gmail.com або телефонуйте (067) 520-10-70, (050) 749-26-54.

Володарями подарунків від Першої електронної газети стали вже шестеро кіровоградців.

Наголошуємо, Тігран Самвелович, сітілайт із зображенням якого теж потрапив до об’єктиву камери, участі в конкурсі не бере :-).

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*