Важливо

Викладачі КДПУ: законопроект “Про освіту” порушує права педагогів (ДОКУМЕНТ)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Близько 200 викладачів КДПУ ім. В. Винниченка виступили проти порушення прав педагогів, закладених у новому проекті закону «Про освіту».

Як повідомила Першій електронній голова профкому університету Пономаренко Людмила, новий проект Закону «Про освіту» фактично скасовує державні гарантії щодо оплати праці науково-педагогічних працівників: «Заробітна плата педагогічних працівників має бути не нижчою, ніж середня зарплата працівників промисловості. А для викладачів ВНЗ ставка має бути не нижчою за таку подвійну заробітну плату».

Профком КДПУ  ім. В. Винниченка провів збір підписів, ініційований Профспілкою працівників освіти і науки України, на підтримку недопущення  узаконення цих норм.

Учасники пленуму Центрального комітету профспілки, вважають неприпустимим підлаштування норм нового законопроекту «Про освіту» до вимог Міжнародного валютного фонду та економію бюджету за рахунок якості освіти українців.

.Також освітяни обурені низьким рівнем  пенсій і житлово-побутового забезпечення учителів, зокрема сільської місцевості.

«Освітяни мовчати не збираються. Ми провели відповідну організаційну роботу, спрямовану на підтримку педагогічною громадськістю цієї постанови, – наголосила Людмила Пономаренко. – Близько 200 викладачів КДПУ засвідчили підтримку своїми підписами».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*