Важливо

Кіровоградщина: школярам подарували пневматичні гвинтівки (ФОТО)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

З початком навчального року у школах збільшено кількість годин на вивчення предмету «Захист Вітчизни». Проте не всі навчальні заклади нині мають можливість проводити практичні заняття, зокрема, навчити дітей поводженню зі зброєю та стріляти з гвинтівки. Така можливість з’явилася у Високобайрацькому навчально-виховному комплексі – благодійний фонд Станіслава Березкіна «Добротвір» передав школі дві пневматичні гвинтівки.

Євгеній Сібіберт, вчитель «Захисту Вітчизни» Високобайрацької школи  зазначив, що навчальний заклад завжди достойно захищав інтереси на районних змаганнях зі стрільби, але три роки тому зламалася гвинтівка.  «У школі створені умови для зберігання зброї, є обладнаний тир. Ми звернулися в благодійний фонд з проханням допомогти придбати зброю. Дякуємо Станіславу Березкіну та його фонду. Вчора ми вже випробували гвинтівки, стріляють гарно. Школярі зможуть отримати практичні навички під час вивчення предмету «Захист Вітчизни». До дня Збройних сил України в районі відбудуться змагання зі стільби і ми розпочали до них підготовку. Сподіваємося, що зможемо достойно виступити», – розповів Євгеній Володимирович.

Рік тому в Кіровоградській області за ініціативи народного депутата Станіслава Березкіна були започатковані військові змагання «Любиш Україну – вчись перемагати». Проект розрахований на молодих людей, їхніх батьків, усіх небайдужих жителів Кіровоградщини та передбачає надання елементарних навичок для самозахисту. Під час занять на стадіонах усі бажаючі вчаться розбирати та збирати автомати чи пістолети, заряджати магазини, відпрацювати основи прицілювання та правильно кидати гранати. Навчання вже відбулися у Новоукраїнському, Компанівському, Добровеличківському, Бобринецькому, Кіровоградськом, Вільшанському районах області. Окрім того, в рамках проекту за ініціативи народного депутата було випущено диск з відеоуроками на допомогу вчителям «Захисту Вітчизни». Нині відеоуроками користуються вчителі не лише Кіровоградської області, але й Дніпропетровська, Києва, Черкас та міста Миколаєва.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*