Важливо

Криміногенна ситуація на Кіровоградщині – не найгірша в Україні

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

За результатами оцінювання роботи Міністерством внутрішніх справ України Управління МВС в області за підсумками третього кварталу поточного року посіло четверте місце серед інших регіонів держави.

Завдяки вжитим заходам на території області за окремими видами кримінальних правопорушень, в першу чергу це стосується злочинів проти життя та здоров’я особи, спостерігається зниження кількості зареєстрованих окремих їх видів. Зокрема, на 24,1 % менше вчинено умисних убивств, умисних тяжких тілесних ушкоджень зі смертю потерпілого – на 30,8%.

Досягнуто позитивних напрацювань у напрямку встановлення осіб, які вчинили кримінальні правопорушення, та повідомлення їм про підозру. Зокрема, лише за останні 2 місяці збільшилась питома вага встановлених осіб (38,7% проти 37,8%, по державі – 36,4%) та окремих їх видів, а саме: за вчиненими умисними вбивствами, зґвалтуваннями, ТТУ зі смертельними наслідками, грабежами, шахрайствами, крадіжками, незаконним поводженням зі зброєю, ДТП зі смертельними наслідками, незаконним заволодінням транспортними засобами та ряду інших.

Краще ніж в середньому по державі було організовано роботу з розслідування (розкриття) окремих видів кримінальних правопорушень.

Прес-служба УМВС України в Кіровоградській області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*