Важливо

Хто окупував ринок пасажирських перевезень одного з найбільших міст Кіровоградщини?

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Ринок пасажирських перевезень міста Знам’янка Кіровоградської області напряму чи опосередковано контролюється місцевим бізнесменом та депутатом міськради Сергієм Постикою.

Про це стало відомо з відповіді виконавчого комітету Знам’янської міської ради на інформаційний запит «Наших грошей».

Сьогодні договори на пасажирські перевезення у місті Знам’янка укладені з трьома фірмами. ПП «Орбіта» що обслуговує 7 міських маршрутів, ФОП Постика Сергій Миколайович – 2 маршрути, а ще 2 маршрути знаходиться у користуванні ФОП Цигульський Михайло Всеволодович.

Власником та керівником ПП «Орбіта» є Постика Сергій Миколайович, котрий також зареєстрований як ФОП.

Постика є депутатом Знам’янської міськради, що обирався до ради по одномандатному виборчому округу від «Партії Регіонів». Він також входить до Регіональної ради підприємців Кіровоградської ОДА. Зараз балотується в Знам’янську міськраду від «Відродження».

В державному реєстрі ФОП Цигульський Михайло Всеволодович та ФОП Постика Сергій Миколайович вказали один контактний номер телефону – 095-133-50-50.

Знам’янка – місто обласного значення Кіровоградської області з населенням близько 24 тисяч осіб. Місто розташоване на перехресті залізничних магістралей країни, тому є відомою залізничною станцією.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар