Кіровоградщина попрощалася з трьома загиблими захисниками (ФОТО)

Ілюстративне фото

Вчора, 25 червня, на Далекосхідному кладовищі в останню путь провели трьох воїнів – солдата Олександра Сазонова, Володимира Ткаченка та старшого сержанта Владислава Настенка.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на пресслужбу Кропивницької міської ради.

Олександр Сазонов народився 23 жовтня 1970 року в місті Кропивницькому. Навчався в загальноосвітній школі №24. Після закінчення школи вступив до Кіровоградського професійного ліцею, де здобув спеціальність «електрогазозварювальник». З 1988 по 1990 роки проходив військову строкову службу в ракетних військах стратегічного призначення.

У період з 2014 по 2015 роки брав участь на будівництві ізоляційної аркової споруди над зруйнованим у наслідок аварії четвертим енергоблоком Чорнорбильської АЕС.

Повернувшись з радіаційної зони Олександр Сазонов з 2016 по 2019 роки працював за своєю спеціальністю в Екваторіальній Гвінеї, в Африці, в Буркіна-Фасо, а потім в Ізраїлі.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України приєднався до лав Збройних сил України. Служив на посаді водія-сапера відділення розмінування роти розмінування інженерно – саперського батальйону військової частини А2738. Солдат Олександр Сазонов виконував бойові завдання на Донецькому, Запорізькому та Харківському напрямках.

Захисник помер 17 червня 2024 року внаслідок гострої серцевої недостатності та гострої ішемічної хвороби серця. 

Владислав Настенко народився 1 квітня 1981 року в місті Кропивницькому. Навчався в місцевій загальноосвітній школі №26. По закінченню школи вступив до Кропивницького будівельного фахового коледжу, де здобув спеціальність «будівництво та цивільна інженерія».

Пройшов військову строкову службу в місті Сміла.

У 2015 році пішов служити за контрактом. Брав участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях. 24 серпня 2015 року отримав грамоту за сумлінну службу.  Має нагороди “Учасник АТО” та “Учасник бойових дій”. 17 лютого 2016 року нагороджений відзнакою Президента України “За участь в антитерористичній операції”.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України Владислав Настенко добровільно приєднався до 40-ої окремої артилерійської бригади імені Великого князя Вітовта. Служив на посаді номера обслуги військової частини А2227. Виконував бойові завдання в Херсонській, Донецькій та Харківській областях. За сумлінне виконання службових обов’язків був відзначений Грамотою командування частини А2227.

Старший сержант Владислав Настенко загинув 19 червня 2024 року поблизу населеного пункту Лозова, Харківської області. Без рідної людини залишились мама, тато, син, сестра та брат.

Володимир Ткаченко народився 17 травня 1991 року в місті Кропивницькому. Потім родина переїхала до міста Світловодськ, де Володимир закінчив місцеву загальноосвітню школу №1, а пізніше вступив до професійно-технічного училища №5 і здобув спеціальність «електрогазозварювальник». Пройшов військову строкову службу в місті Івано-Франківськ.

В травні 2022 року Володимира Ткаченка призвали до лав Збройних сил України. Служив на посаді стрільця-снайпера 3 механізованого взводу 2 механізованої роти військової частини А4395.

Солдат Володимир Ткаченко загинув 5 вересня 2022 року поблизу населеного пункту Сухий Ставок, Бериславського району, Херсонської області. Без рідної людини залишились дружина, два сини, батько, мати, дідусь та бабуся.

Фото: Суспільне Кропивницький.

1

2

3

4

5

6

8

Нагадаємо, у Кропивницькому попрощалися з двома Героями-захисниками (ФОТО)

Читайте також: вважався зниклим безвісти: у Кропивницькому попрощалися із захисником (ФОТО)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар