Чи відключатимуть світло на Кіровоградщині сьогодні. Пояснення Укренерго

© pixabay.com

​​Станом на 11:00 вівторка, 3 січня, завдяки теплій погоді споживання в Україні знижене. Електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття навантаження.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на телеграм-канал Укренерго.

Крім цього, через ясну погоду у ранкові та денні години підвищене виробництво електроенергії сонячними електростанціями. Тому обмеження споживання до 14:00 не застосовуються.

“Водночас, на вечір прогнозується поступове зростання споживання. Тому диспетчерський центр Укренерго довів ліміти споживання до областей на другу половину доби з метою забезпечення балансу в енергосистемі. Ворог знову завдав ударів по енергооб’єктах на сході та півдні країни. На жаль, є пошкодження в розподільчих мережах. Ремонтні роботи та відновлення живлення будуть проведені відразу після отримання відповідних дозволів військових”,- розповіли працівники підприємства.

«Укренерго», виробники електроенергії та оператори систем розподілу продовжують відновлювати пошкоджені росіянами енергооб’єкти для забезпечення живлення споживачів та підвищення його надійності.

“Будь ласка, розумно споживайте електроенергію, користуйтеся енергоємними приладами почергово”, – додали в компанії.

Нагадаємо, Укренерго спростувало фейк про скасування аварійних відключень електроенергії

Читайте також: електроенергія в Україні у 2023 році подорожчає тричі: кого це стосується

Поширити:

Залишити коментар:

коментар