У Кропивницькій лікарні помер відомий художник

Сьогодні, 19 жовтня, відійшов у вічність Надєждін Андрій Михайлович – заслужений художник України, член Національної спілки художників України, лауреат обласних премій імені О. Осмьоркіна та В. Ястребова, учасник всеукраїнських та міжнародних виставок, талановитий митець, науковець, викладач, чуйна й надійна людина.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Кропивницької міськради.

“Важко знайти слова втіхи для рідних та друзів, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце близької людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть…
Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами… Нехай світла пам’ять про Андрія Михайловича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій. Щирі співчуття родині з приводу передчасної смерті турботливого брата, сина та доброго і вірного друга…” – ідеться на сторінці міськради.

Нагадаємо, на початку жовтня ми повідомляли, що Андрій Надєждін потребує матеріальної допомоги у зв’язку із хворобою. На фоні цукрового діабету у нього розвився гнійний сепсис і гангрена, які призвели до ампутації частини правої ноги. Для подальшого лікування Андрія Михайловича перевезли в Центральну міську лікарню. Він потребував інсулінотерапії.  Проте сьогодні життя митця обірвалося.

Читайте також: Кіровоградщина попрощалася з загиблими захисниками

Поширити:

Залишити коментар:

коментар