Важливо

Як робити ставки на спорт та вигравати?

Спортивні ставки відрізняються зрозумілістю та простотою, тому укласти парі зможе навіть новачок. Для цього достатньо вибрати букмекера з найкращими коефіцієнтами.

Якщо раніше для укладання парі на спорт потрібно було витрачати немало часу на пошук найближчого ППС, то сьогодні ситуація корінним чином змінилася на краще. Гравцеві потрібно відкрити власний депозит на сайті букмекера, щоб робити ставки. Щоб підвищити власну результативність, необхідно краще вивчити теорію ставок, а також правила обраної спортивної дисципліни.

Не менш важливим чинником успіху буде вибір найкращого букмекера. На сайті контори гравець буде з’являтись постійно, тому майданчик повинен бути максимально комфортним та функціональним. Сайт компанії Паріматч повністю відповідає потребам сучасних гравців. Майданчик працює стабільно, а зробити ставку можна за будь-якої можливості.

pm.ua

У чому полягає раціональний підхід до ставок на спорт?

Почати знайомство зі ставками слід з вивчення загальних термінів. До них належать:

  • Лінія – перелік актуальних подій та їх результатів з коефіцієнтами на кожну команду, котра приймає участь у матчі. Лінія буде відрізнятись у кожного букмекера.
  • Ставка – сума, яку гравець ладен поставити на перемогу чи програш команди. Перед ставками варто завжди уважно роздивитись шанси на перемогу кожного клубу, що дозволить обрати найбільш вірогідний вихід.
  • Результат – остаточний рахунок у матчі, котрий дозволяє назвати матч результативним для гравця чи програшним, якщо ставка була зроблена на протилежний вихід.

Далі необхідно вивчити можливі позначення, з котрими увесь час доводиться стикатись гравцям під час вивчення лінії та розпису. Позначення у лінії букмекерських контор майже не відрізняються. До основних виходів під час матчу слід віднести 1 чи перемогу першої команди, 2 чи перемогу другої команди та Х, котрим у букмекерів позначається нічия.

Також можна оформити спортивне парі, котре враховує можливість двох виходів одночасно. Таким форматом є бет 1Х, де гравець упевнений у перемозі першого клубу або нічийному рахунку. Щоб отримати виплату за такою ставкою треба, щоб перемогу святкувала перша команда або матч завершився нічийним рахунком. Формат ставки 12 означає, що для виграшу гравцеві достатньо, щоб перемогла команда 1 або команда 2. Тобто під час зустрічі не повинно бути нічийного рахунку.

Поради новачкам на ставках на спорт

Багато гравців роблять однакові помилки, які можна виключити, якщо користатись простими порадами. По-перше, ніколи не слід соромитись запитувати значення ставки, якщо гравцеві щось незрозуміло. За додатковою інформацією можна звернутись до служби підтримки чи на спортивні форуми. По-друге, спочатку краще грати малими сумами, тому що гравець може щось не до кінця зрозуміти, переплутати і т.д. По-третє, не слід намагатись обирати найбільші коефіцієнти у матчі, а краще детально роздивіться шанси на перемогу кожної команди.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар