У Кропивницькому оголосили молодіжний художній конкурс 

Художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна оголосив старт щорічного конкурсу «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Кропивницької міськради.

Конкурс традиційно триватиме до Міжнародного дня захисту дітей і у 2022 році буде присвячений 130-річчю від дня народження художника і педагога Олександра Осмьоркіна.

Темою обрали «Пори року в художніх образах» за наступними видами образотворчого мистецтва: живопис, графіка, скульптура, декоративне мистецтво.

Оцінювати твори конкурсантів буде журі у складі професійних художників та фахових мистецтвознавців.

Нагородження переможців і виставка творів відбудеться 1 червня в Міжнародний день захисту дітей в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна.

Нагадаємо, художній конкурс «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря  започаткований у 2016 році на честь ввідомого художника і педагога, заслуженого працівника культури України, члена Національної Спілки художників України, лауреата обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна. Леонід Іванович Бондар (1938 – 2013) понад двадцять років очолював дитячу художню школу в місті Кропивницькому, якій в 1992 році було присвоєно ім’я Олександра Осмьоркіна.

Твори для участі в конкурсі визначаються в навчальних закладах за попереднім відбором та подаються разом з анкетою-заявкою до Організаційного комітету конкурсу з 01 по 30 квітня 2022 року за адресою: КЗ «Художньо-меморіальний музей О.О.Осмьоркіна», вул. Архітектора Паученка, 89, м. Кропивницький, 25006, телефон для довідок: (0522) 32 02 33.

Задля запобіганню поширення COVID-19, твори для участі в конкурсі подаються разом з анкетою-заявкою до Організаційного комітету конкурсу в електронному вигляді за адресами електронної пошти музею: osmerkinmuseum@krmr.gov.ua та osmerkinmuseum@yahoo.com

Із Положенням про конкурс можна ознайомитися на вебсайті музею.

Читайте також: Шульга оголосив конкурс на посаду директора Новопразької спеціальної школи

Поширити:

Залишити коментар:

коментар