Важливо

Благодійники передали медзакладам Кіровоградщини безкоштовні тести для діагностики ВІЛ та гепатиту

©AlexLipa/Depositphotos

Благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» продовжує забезпечувати медичні заклади Кіровоградської області тестами для діагностики ВІЛ-інфекції та гепатиту.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі БО «100 відсотків життя. Кропивницький» 

У рамках проєкту USAID HealthLink «Прискорення сталої відповіді епідемії ВІЛ/СНІД на Кіровоградщині» протягом п’ятого проєктного року фахівці організації передали 1120 тестів на ВІЛ та 175 тестів на гепатити. Тести отримали лікарні Кропивницького, Світловодська, Новоукраїнки, Долинськох, Добровеличківки,  Кіровоградський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр, обласний онкоцентр та обласний центр боротьби зі СНІДом.

“Тестування доступне, варто лише звернутися за своїм тестом для діагностики ВІЛ! Усього 15 хвилин – і результат відомий. Турбота про власне здоров’я розпочинається з тестування на ВІЛ. У разі виявлення ВІЛ-позитивного статусу ми не залишаємо людину сам-на-сам, а надаємо соціальний супровід”, – каже координаторка проєкту на Кіровоградщині Катерина Тимошенко.

Тести передані медичним працівникам вказаних закладів охорони здоров’я. Вони розподіляються в лабараторії  або ж кабінети “Довіри”, де люди можуть пройти тестування.

Тестування конфіденційне та безкоштовне. Пройти процедуру можна у лікувальному закладі.

Нагадаємо, Як замовити безкоштовний тест на ВІЛ додому?

Читайте також: У Кропивницькому триває акція “Скринька хоробрості” для онкохворих дітей

Поширити:

Залишити коментар:

коментар