Важливо

Кошти від легалізації грального бізнесу частково спрямують на реконструкцію українських аеропортів

Частину коштів, отриманих у вигляді податкових платежів від операторів азартної індустрії, спрямують на реконструкцію летовищ. Найбільша частка дістанеться вінницькому аеропорту.

Після прийняття закону про легалізацію грального бізнесу в Україні до держказни почали надходити кошти від видачі ліцензій та податкові платежі. Загалом бюджет додатково отримав 1,5 млрд гривень. Серед компаній, котрі першими подали документи до КРАІЛ, були ТОВ «Спейсикс», якому належить бренд «Космолот», ТОВ «Геймдев» – власник онлайн казино Слотсіті, огляд якого представлений на сайті «РК», ТОВ «Паріматч», ТОВ «Фьорст Елемент».

Владою було передбачено, що кошти будуть розподілятися між місцевими бюджетами, спортом, медициною, соціальною сферою.   

Нарешті чималу частку було виділено й на фінансування українських аеропортів. За розрахунками чиновників, гральний бізнес шляхом сплати податків профінансує ремонти аеропортів на суму в 1 млрд гривень. В проекті держбюджету на наступний рік закладено тільки 400 млн грн на всі регіональні аеропорти.

На реконструкцію вінницького летовища, яку оцінили у 1,5 млрд гривень, держава перерахувала 135 млн грн з обіцяних 604. Виділених коштів має вистачити для проведення підготовчих робіт для реконструкції аеропорту. 

Зі слів директора аеропорту «Вінниця» Володимира Ніценка, держава взяла на себе зобов’язання профінансувати реконструкцію летовища, і він сподівається, що підтримка не припиниться і у 2022 році. 

Поширити:

Залишити коментар:

коментар