Важливо

На Кіровоградщині збирають гроші на дитячий майданчик для пацієнтів тубдиспансеру

© pixabay.com

Благодійна організація ініціює збір коштів на облаштування ігрового комплексу для діток, хворих на туберкульоз, які проходять лікування в Кіровоградському обласному фтизіопульмунологічному медичному центрі (колишня назва – протитуберкульозний диспансер).

Про це Першій електронній газеті повідомили в обласному відділенні благодійної організації “ВМ ЛЖВ”.

“Ми четвертий рік поспіль опікуємося дітками, хворими на туберкульоз. Надаємо соціальний і психологічний супровід, допомагаємо у зборі речей та іграшок, дитячого харчування, підгузок. Також ми облаштували дитячу ігрову кімнату в обласному фтизіопульмунологічному медичному центрі, де б діти могли почитати книжки чи погратися. Наразі, актуально обладнати дитячий ігровий комплекс для дозвілля дітей, які лікуються в закладі, що сприятиме підвищенню їхньої рухової активності, як однієї зі складових, що позитивно впливають на одужання” – розповідають у благодійній організації.

За офіційними даними, протягом минулого року стаціонарного лікування туберкульозу потребували 14 дітей з Кіровоградської області. За вісім місяців 2021 року чутливий туберкульоз виявлено у 15 дітей віком від 3 до 14 років, мультирезистентний – у двох дітей.

Просимо усіх небайдужих підтримати благодійну ініціативу та долучитися до збору коштів. Необхідна сума – 45 тис грн.

“ТБ стосується тебе! Ми повинні про це пам’ятати, адже туберкульоз не запитує про вік і соціальний статус”, – додають організатори.

РЕКВІЗИТИ для підтримки ініціативи:

БО “Кіровоградське обласне відділення всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД”,
р/р UA393052990000026002025100221 у АТ КБ «Приватбанк»
МФО – 305299,
Ідентифікаційний код юридичної особи – 33179430.
Призначення: “Благодійна пожертва на благодійну програму «ТБ стосується тебе»

Нагадаємо,

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар