Важливо

Результати матчів у Паріматч – як знайти розділ

Більшість досвідчених бетторів, перш ніж робити ставку, вивчають безліч статистичних і аналітичних матеріалів, дивляться результати матчів. Гравцям, зареєстрованим в БК Parimatch, не потрібно витрачати час на пошук потрібної інформації на сторонніх ресурсах: всі необхідні дані доступні на сайті букмекера.

Як дивитися результати на сайті Parimatch

Дивитися результати матчів у Паріматч можуть як клієнти компанії, так і незареєстровані користувачі. Для цього потрібно зайти на сайт контори і в лівому блоці меню, відразу після переліку спортивних дисциплін, знайти вкладку “Результати”. Після натискання на кнопку, перед беттором відкриється нове вікно, в якому можна переглянути результати в Паріматч.

Для зручності користувачів розділ має декілька пошукових фільтрів. Ви можете відфільтрувати змагання з виду спорту та датою проведення. У розділі доступні відомості по декількох десятках спортивних дисциплін, сотням чемпіонатів і турнірів.

Результати матчів можна подивитися і через мобільний додаток для телефону. Завантажити Паріматч на Андроїд у форматі АПК можна з офіційного сайту букмекера або на нашому порталі. Теж саме і для айфонів. Це меню ви знайдете через головний розділ після спортивних дисциплін. Рекомендуємо вам встановити додаток, щоб ставки завжди були під рукою.

ac1fb380ca4cab12e3c2f9a1a138f359.jpg

Лайв результати матчів

Клієнти букмекера можуть переглядати проміжні підсумки матчів в режимі реального часу. Для цього необхідно перейти в секцію “Результати Live” (кнопка для переходу знаходиться в лівій бічній панелі) і вибрати варіант для перегляду: стандартна або розширена версія.

При переході в секцію “Стандартна версія” ви побачите онлайн-звіт поточних поєдинків, які автоматично оновлюються кожні 60 секунд. Тут також є кілька пошукових фільтрів і розділів: “Поточні матчі”, “Вибрані”, “Всі матчі”, “Оперативні дані”.

Статистика

Розділ “Статистика” Паріматч вважається одним з найбільш інформативних на гральному ринку Росії. Тут зібрана докладна інформація про змагання по 18 спортивних дисциплінах, секція статистика Паріматч обладнана декількома пошуковими фільтрами. Наприклад, для перегляду результатів чемпіонатів по російському футболу, беттору необхідно клікнути на кнопку “Футбол”, потім перейти по вкладці “Росія”, вибрати лігу і матч.

Інші статті по тематиці parimatch-kz.top.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар