Важливо

Наскільки вигідно відкривати магазин кальянів?

© Freepik

Кальяни набирають все більшої популярності, особливо серед молодих людей. Також відкривається все більше спеціалізованих закладів, куди приходять великими компаніями відпочити.

І деякі можуть задуматися, а наскільки вигідно відкривати свій магазин кальянів? Адже це і складності, і можливість прорватися вперед.

Що потрібно для відкриття магазину кальянів?

Якщо виникає ідея про відкриття свого бізнесу, відкриття магазину кальянів, то варто оцінити, що для цього потрібно. Адже кальяни – це вироби, які відносяться до тютюнової продукції, а значить, не все так просто. Для відкриття свого магазину кальянів необхідно:

  • Легальність. Будь-яка підприємницька діяльність в Україні підлягає реєстрації. Для продажу тютюнових виробів також може знадобитися додатковий пакет документів, отримання ліцензії та проходження перевірок.
  • Територія. Для продажу кальянів можна орендувати спеціальне приміщення, яке повинно відповідати вимогам закону. А також можна реалізувати свій товар через Інтернет. Таким чином ви зможете заощадити на оренді площі, і значно розширите коло співпраці. Але в такому варіанті роботи завжди є ймовірність передчасного пошкодження товару в процесі його відправлення.
  • Дизайн. Якщо все ж ви орендуєте приміщення, то варто уважно поставитися до питання дизайну приміщення і реклами. З 2011 року в Україні заборонена відкрита реклама тютюнових виробів і пристосувань для них, а значить над цим питанням необхідно попотіти. У разі порушення даного правила, діяльність магазину дуже швидко припиняється.
  • Знання. Щоб щось продавати, потрібно про це щось знати. Бажано, щоб потенційний власник бізнесу мав уявлення про кальян, те як він влаштований, виробниках, особливості наргиле і що дійсно є якісним. Покупці не люблять підробок і обману, і ще на стадії продавця необхідно визначити, що де є.
  • Співробітники. Відкриття свого магазин (як оффлайн, так і онлайн) вимагає багато сил і часу. Це багатоетапний процес, з яким вам допоможуть впоратися вже навчені і досвідчені співробітники.

Всі ці аспекти по-своєму важливі, адже без них не вийде розвиватися і рости в сфері продажу кальянів. Дотримуючись усіх розпоряджень і залучаючи нових клієнтів, можна швидко досягти бажаного заробітку.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар