Важливо

Як зареєструватися і робити ставки на Betwinner офіційному сайті

Короткий огляд букмекерської контори Betwinner

Букмекерська компанія Betwinner працює за ліцензією Кюрасао і приймає ставки виключно в онлайн-режимі. Наземних пунктів прийому ставок у букмекера немає. Для укладення парі вам потрібно буде пройти реєстрацію на офіційному сайті, поповнити рахунок і вибрати в лінії відповідні матчі.

Якість лінії і маржа

У передматчеву лінію букмекерської контори Betwinner додаються подій за 30+ спортивних дисциплінах. Найбільше ставок припадає на матчі з футболу (700+ подій в лінії), баскетболу, тенісу (по 200+ матчів), хокею, волейболу, настільного тенісу, регбі, бейсболу. У неспортивну частину лінії винесені ставки на культуру, політику, телевізійні проєкти і навіть курси світових валют.

Розклад матчів

У розкладі більшості матчів на Betwinner офіційному сайті є не тільки основні результати, а й додаткові ринки. Розклад топ-матчів може включати 500 випадків. Котирування букмекера визначаються статусом турніру або навіть окремих матчів. Рівноімовірні результати найчастіше оцінюються коефіцієнтами близько 1,90-1,90.

Бонуси і акції БК Betwinner

Головне промо-пропозицію букмекера – це бонус на перший депозит. Винагорода становить 100% від суми першого поповнення рахунку. Відіграти вітальний бонус не так складно.

Досить проставити суму нагороди з вейджер х5, роблячи ставки-експреси з коефіцієнтами від 1,40. Як показують про БК Betwinner відгуки, в цій букмекерській конторі проводиться ще кілька акцій:

  • 100% на депозити, внесені по четвергам;
  • экспреси дня с додатковим коефіцієнтом 1,10;
  • довірчі ставки навіть при нульовому балансі;
  • страховка парі від БК Betwinner;
  • «Вітрина промокодом» з можливістю обміну накопичених балів на бонуси.

Іноді в букмекерській конторі Betwinner проходять ексклюзивні розіграші цінних призів, також через сайти-партнери поширюються промокодом. Про діючих і планованих промо-програмах БК Betwinner можна дізнатися у відповідному розділі офіційного сайту.

Додаток та дзеркало Betwinner

Офіційний додаток БК Betwinner скачати можна з сайту букмекерської контори (на Android) або з App Store (для iOS). На завантаження і установку програми потрібно не більше хвилини. Як тільки додаток буде встановлено, ви отримаєте доступ до всіх можливостей особистого кабінету. Через програму можна робити ставки по лінії і в лайв, виводити виграші і звертатися в службу підтримки.

Якщо офіційний сайт букмекера блокується вашим провайдером, використовуйте Betwinner дзеркало – копію головного сайту, розміщену під іншою адресою. Це самий простий і зручний спосіб обходу блокування. Для використання дзеркала вам навіть не доведеться завантажувати і встановлювати додатковий софт. Робоча дзеркало Betwinner можна знайти на партнерських сайтах або отримати в e-mail-розсилку.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар