Важливо

Ботокс або філери – що вибрати перед торжеством

image1

У пацієнтів клініки Оксфорд Медікал тисячі причин візиту до лікарів-косметологів. В деяких випадках показані делікатні хірургічні втручання. У більшості можна обійтися комплексом апаратних процедур і ін’єкціями. Що ефективніше – філер чи ботокс?

Диспорт, ботокс, ксеомин: назви різні, діюча речовина одна

Ін’єкції нейротоксину А https://oxford-med.com.ua/services/cosmetology/botox/ входять в комплекс омолоджуючих процедур і схвалені FDA у 2002 році. Мікродози ботулотоксину блокують імпульси нервових закінчень і не дають м’язам скорочуватися. На відміну від філерів, препарат не заповнює порожнечу – він точково впливає на певну групу м’язів.

Ботокс ефективний при лікуванні мігрені, деяких типах ДЦП, гіпергідрозі. Косметичний ефект препарату підтверджений десятками мільйонів процедур, проведених у всьому світі. У різних виробників препарат називається по-різному, але діючою речовиною є нейротоксин А.

Процедура показана за 3-4 тижні до відповідального заходу. Дія препарату проявляється на 4-5 добу і поступово набирає силу. Корекцію проводять на 4-6 місяць, ефект видно до 9 місяців.

image2

Філери

За назвою зрозуміло, що це – наповнювачі. У контурній пластиці щільний гель заповнює незамінною гіалуроновою кислотою порожнечі під шкірою. Завдяки гелю можна:

  • позбутися від великих носогубних і носо-слізних складок;
  • сформувати високі вилиці;
  • приховати асиметрію носа;
  • створити красиву форму підборіддя і омолодити губи.

На відміну від силікону, гіалурон біорозкладний і поступово розчиняється в клітинах епідермісу, насичуючи їх вологоутримувачі. Ефект контурної пластики видно відразу, остаточний результат формується за кілька днів.

До філерів відносяться біоревіталізанти і препарати для мезотерапії – вітамінно-мінеральні коктейлі, протизапальні і омолоджуючі комплекси, плазмоліфтінг. Мікродози препаратів вводяться під шкіру і поступово розсмоктуються, віддаючи корисні речовини клітинам дерми і епідермісу.Такі комплекси призначають для боротьби з акне і постакне, ліфтингу, синтезу колагену і еластину, нормалізації гідробалансу, омолодження.

Ботокс, філери, апаратні методики комбінуються і підсилюють ефект за принципом синергії. Розробка програми у клініці завжди строго індивідуальна, залежить від віку, типу і стану шкіри, індивідуальних особливостей організму.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар