Важливо

УНІКАЛЬНИЙ ПРОДУКТ ХАРЧУВАННЯ

© Pexels

Мова піде про шоколад. Хто його не любить, – скажете ви. Він містить велику кількість поживних компонентів: залізо, магній, мідь, марганець, калій, фосфор, цинк,  селен. Також у ньому є природні оксиданти, які можуть регулювати рівень холестерину, зміцнювати нервову і серцево-судинну системи. Натуральний шоколад  захищає шкіру від ультрафіолетових променів. Флавоноїди, які є у какао-бобах, запобігають старінню шкіри і позитивно впливають на настрій, значно знижують кров’яний тиск та покращують кровообіг, поліпшують функціональність мозку, перешкоджають тромбоутворенню, а отже – інсультам. Це було засвідчено на щорічній конференції Європейської асоціації кардіологів у 2004 році. І саме літнім людям і старикам потрібно його споживати. Але у багатьох рекомендаціях щодо  організації здорового способу життя і правильного харчування шоколад виключений із переліку необхідних для організму продуктів, його радять замінити фруктами наприклад фініками – калорійність який також не є низькою. У таблиці калорійності (tablycjakalorijnosti.com.ua) шоколад визначений як висококалорійний продукт. То все ж таки як бути: споживати шоколад чи ні. Спробуємо розібратись.

Шоколад: користь чи шкода для організму

Для виготовлення шоколаду використовують плоди шоколадного дерева, яке росте в тропіках. Всередині кожного плоду є невеличкі насінини, які називають какао-плодами. Процес отримання шоколаду довготривалий: насіння очищають, потім сушать на сонці і відправляють на підприємства, які  займаються виготовленням улюбленого всіма смаколика. На шоколадних фабриках боби обсмажують і перемелюють до консистенції пасти, видаляють з неї маслянисту речовину і додають багато цукру, адже природне насіння гірке на смак. Готову суміш переливають у форму, яка там застигає.

         Види продукту

Саме від складу готового шоколаду залежить ступінь його користі для організму! Високоякісний шоколад повинен містити від 55% до 90% какао. Тому охарактеризуємо, які види шоколаду виготовляють виробники.

Основні інгредієнти для виготовлення: какао терте, масло какао і цукрова пудра.

  • Чорний шоколад. Суміш складається із масла-какао, тертого какао( 55, 75, 90 %), відповідно цукрової пудри( 45, 35, 10 %). Він терпкий і гіркуватий на смак. Його надмірну  кількість складніше з’їсти через гіркуватість, але такий продукт приносить тільки користь.
  • Молочний шоколад. У процесі виготовлення в основному складі продукту знаходиться дуже мало протертого какао, але багато цукру, масла какао,  вершків або молока. Додають також горіхи, мигдаль,фундук, родзинки і ще багато інших інгредієнтів. Його надзвичайно люблять діти, адже він солодкий на смак, але і дуже калорійний. Часто виробники додають у молочний шоколад ще й сою, тому часте вживання небажане ні для дітей, ні для дорослих.
  • Білий шоколад взагалі не містить тертого какао. У ньому багато некорисних для організму компонентів і тому саме він виключений із здорового раціону харчування.

Шоколад люблять в усьому світі

Його не тільки люблять, а і вшановують, адже в багатьох країнах (Франція, Німеччина, Італія) відзначають Всесвітній день шоколаду. Для цього на вулицях міст організовують виставки, святкові шоу. В Германії існує ціла країна «Шоколандія», а у Бельгії збудований Музей шоколаду.  В Америці проходять шоколадні дні. А от в Україні найбільшу данину шоколаду віддають у Львові. Львів вважається другою європейською столицею шоколаду після Берна. І в цій столиці вільно конвертує солодка «валюта – чоколяда». У славному місті виготовляють найякісніший чорний шоколад, ним захоплюються не тільки львів’яни, а гості, відвідавши Львівську фабрику шоколаду.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар