Важливо

Робота в Кропивницькому: чи легко знайти під час карантину та на що варто звернути увагу?

Photo by fauxels from Pexels

Карантин 2020 року, викликаний COVID-19, порушив життя багатьох українців. Напевно кожен із нас зрозумів, що як раніше – вже не буде ніколи. Тому питання про пошуки нової роботи стали самі собою.

Як шукати роботу і на що варто звернути увагу? Чи реально сьогодні знайти роботу в Кропивницькому? І які ризики чекають вас на цьому шляху? Про все це ми поговоримо в цій статті.

Про що варто пам’ятати під час пошуку роботи?

Коли ви стикаєтесь з проблемою роботи, то саме в цей час ви починаєте розуміти, що на ринку праці досить важко конкурувати з молодими і амбіційними фахівцями. Особливо, якщо вам давно за 40 років. Тому варто звернути увагу на кілька наступних порад?

  • по-перше, потрібно завжди підвищувати свою кваліфікацію. Пам’ятайте, дипломи, курси , сертифікати – ніколи не будуть зайвими;
  • по-друге, якщо в вашій ніші немає для вас сьогодні місця, то чому не подумати про перекваліфікацію? Центри зайнятості завжди готові допомогти вам в вирішенні цього питання;
  • по-третє, треба вміти себе презентувати перед роботодавцями. Тому процес складання резюме повинен бути зваженим та серйозним. Тут варто зазначити, що і на співбесіді треба вміти себе грамотно поводити.

І саме головне, пам’ятайте про свої права. Добре думайте перед тим, як погодитись на якісь умови праці. І ніколи не звертайте уваги на вікові рамки. Сьогодні реально знайти роботу і далеко за 50 років. Треба лише розумно підійти до даного питання.

Робота в Кропивницькому – де шукати?

Шукати роботу можна де завгодно:

  • на дошках оголошень;
  • на спеціалізованих сайтах;
  • в центрі зайнятості;
  • в приватних ректрутових агентствах.

Зрештою, роботу можна знайти і за допомогою знайомих. Просто треба розказати якомога більшій кількості людей про свою проблему.

Ризики при пошуку роботи

Хто знає, що таке ходити по співбесідах і чути завжди одну і ту ж фразу «ми вам зателефонуємо»? Напевно з такою ситуацією стикався практично кожен, хто займався пошуком роботи. І кожен розуміє, що насправді ніхто нікому телефонувати не буде. Але це не одна неправда, яку ми можемо почути на співбесіді.

Серед поширених ризиків при влаштуванні на роботу є наступні замовчування від потенційного роботодавця:

  • не правильно названа сума заробітньої плати;
  • приховані додаткові посадові обов’язки;
  • не названі умови праці.

Дуже правильно буде розпитати працівників про всі підводні камені. І якщо вас щось не влаштовує, не бійтесь змінювати своє місце роботи, адже від життя треба отримувати задоволення.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар