Важливо

Колоноскопія в медичному центрі «ДокторПРО»

В медичному центрі «ДокторПРО» в Кропивницькому діагностику колоноскопію можна пройти на сучасному обладнанні японського виробництва. Процедура проводиться під час медикаментозного сну. Зображення стану слизової шлунку виводиться на екран монітору, де лікар-ендоскопіст може детально розгледіти будь-які патологічні зміни, та зафіксувати в заключенні.

Колоноскопія в «ДокторПРО» проводиться – без болю!

Обстеження проводить кваліфікований лікар-ендоскопіст.

Тому, якщо лікар Вам призначив колоноскопію, Ви можете пройти обстеження зручно, та без фізичних страждань. Сучасний колоноскоп дозволяє виявити будь-які нехарактерні зміни слизової.

Процедура потребує підготовки. Тому під час запису на діагностику, оператор/адміністратор проінформують Вас про особливості прийому їжі та препаратів очищення кишечника.

Якщо ж Ви вирішили пройти обстеження самостійно, без направлення лікаря, то з готовим результатом можливо відразу звернутися до гастроентеролога чи проктолога «ДокторПРО».

Важливо: якщо пацієнт має сердечні захворювання, онкологічні захворювання, бронхіальну астму, алергію на лідокаїн, та інші хронічні хвороби – обов’язково попередьте про це лікаря!

За більш детальною інформацією звертайтесь за номером гарячої лінії 0 800 300 700

Бережіть себе!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар