Важливо

Аджамська громада визначилася з пріоритетами розвитку на 2020 рік

© pexels

Аджамська громада визначилася з пріоритетними напрямками розвитку на 2020 рік. Мешканці хочуть відновлення повноцінної роботи дитячої музичної школи, ремонт доріг, оновлення вуличного освітлення і розширення послуг “у первинці”.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі Кіровоградського РВ АМУ.

У жовтні Аджамська сільська рада ініціювала проведення онлайн анкетування аби активізувати участь мешканців у плануванні Стратегії розвитку Громади. На заклик відгукнулось більше третини населення.

“Аналізували запит громади по мірі надходження заповнених анкет. Ремонт приміщення Аджамської дитячої музичної школи – є пріоритетом 2019-2020 років. Ми вже замовили і виготовили проектну документацію на капітальний ремонт покрівлі. Загальна вартість проєкту склала 1, 5 млн грн і власних коштів Аджамської сільради на його реалізацію проєкту вистачить. Інші джерела фінансування, попри існуючі обіцянки, поки для нас лишаються недосяжні. Але ми не зупиняємося і звертаємося до всіх та подаємо проєкти. Вірю, що спільними зусиллями музичну школу зможемо відновити”, – говорить голова Аджамської сільської ради Тетяна Зайченко.

9166f6b12bfe7fe1db7f5c7420a2124a.jpg

Питання доріг і освітлення також не лишать без уваги. Щорічно рада виділяє на поточний ремонт доріг від 500 тисяч до 1 мільйона гривень. Також ці питання максимально планують “закрити” за рахунок інфраструктурної субвенції.

“Я і моя родина мешкають в Аджамці, для мене усі питання підняті односельцями також важливі. Втім, наразі ресурсів сільської ради не вистачає. Через невизначеність остаточної позиції сусідніх територій ми втратили чотири роки і більше 12 млн грн у вигляді державної підтримки ОТГ. Ми сподіваємось, що наступний рік стане переломним в реформі децентралізації і все ж таки Аджамська ОТГ буде створена”, – підсумувала Тетяна Зайченко.

Нагадаємо, громади з Кіровоградщини отримали відзнаки від DOBRE.

Читайте також: У Смолінській ОТГ встановлять вуличні тренажери

Поширити:

Залишити коментар:

коментар