Важливо

Міськрада оголосила конкурс для проєктів ГО

© pexels

Виконком оголосив конкурс з визначення програм, зокрема проєктів, заходів, розроблених громадськими об’єднаннями соціальної спрямованості: громадськими об’єднаннями ветеранів, Кропивницьким міським Товариством політв’язнів і репресованих, для виконання чи реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету у 2020 році.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

Пропозиції, що подаються для участі у Конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію наступних цілей та пріоритетних завдань:

 • Забезпечення соціального захисту ветеранів, здійснення заходів статутними органами громадських об’єднань соціальної спрямованості, передбачених їх статутом (положенням), реалізація їх програм (проектів, заходів).
 • Відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з вшануванням та увічненням пам’яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, формуванням соборності та державності, а також відвідування військових поховань і військових пам’ятників.
 • Проведення спортивно-реабілітаційних заходів.
 • Розвиток волонтерського руху.
 • Проведення заходів з військово-патріотичного виховання.

Розроблення методичних видань з питань соціального захисту, соціальної адаптації, працевлаштування ветеранів та діяльності громадських об’єднань соціальної спрямованості без права їх подальшого використання в комерційних цілях.

Як повідомили в управлінні соціального захисту міської ради, в межах Конкурсу можуть бути підтримані наступні види діяльності:

 • Проведення тренінгів, курсів, навчальних семінарів, конференцій, зустрічей у форматі засідань за круглим столом та інших інформаційно-просвітницьких заходів відповідно до тематики програми (проекту, заходу).
 • Видання брошур, буклетів, інформаційних листівок.
 • Підвищення інституційної спроможності громадських об’єднань соціальної спрямованості.
 • Проведення соціальних опитувань, фокус-груп, анкетувань.
 • Проведення інформаційних кампаній та організація висвітлення у засобах масової інформації певного виду діяльності.

Одночасно, за умовами Конкурсу не можуть бути підтримані пропозиції, які:

 • спрямовані на отримання прибутку;
 • спрямовані на підтримку політичних партій;
 • не передбачають міського рівня реалізації.

Конкурсні пропозиції можуть подаватися громадськими об’єднаннями соціальної спрямованості, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу.

Для участі у Конкурсі громадські об’єднання соціальної спрямованості подають конкурсну пропозицію, яка повинна бути складена українською мовою та відповідно до вимог містити наступний пакет документів:

заяву про участь у Конкурсі;

 • опис програми (проекту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу). Опис програми (проекту, заходу) повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), інформацію про цільову аудиторію, залучені до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) інші громадські об’єднання, способи інформування громадськості про хід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), детальний розрахунок витрат та джерела фінансування;
 • копію статуту (положення) громадського об’єднання соціальної спрямованості, завірену належним чином;
 • копію свідоцтва про реєстрацію громадського об’єднання соціальної спрямованості, скріплену його печаткою (у разі наявності);
 • копію довідки про взяття громадського об’єднання соціальної спрямованості на облік у органі державної податкової служби;
 • копію витягу/виписки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ);
 • копію протоколу засідання центрального статутного органу громадського об’єднання соціальної спрямованості про обрання посадових осіб та кількісний склад виконавчого апарату;
 • інформацію про діяльність громадського об’єднання соціальної спрямованості за формою згідно з додатком.

Конкурсна пропозиція повинна подаватись у друкованому та електронному вигляді. Усі документи, що складають друкований варіант конкурсної пропозиції, мають бути пронумеровані, прошнуровані та скріплені печаткою громадського об’єднання соціальної спрямованості (у разі наявності).

Конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу.

До участі у Конкурсі не допускаються громадські об’єднання соціальної спрямованості, які:

 • перебувають у стадії припинення;
 • щодо яких установлено факт порушення вимог бюджетного законодавства протягом одного попереднього бюджетного періоду.

Надання фінансової підтримки громадським об’єднанням соціальної спрямованості здійснюється в межах асигнувань, передбачених у бюджеті міста на 2020 рік. Граничний обсяг фінансування за рахунок коштів бюджету міста однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі у Конкурсі з розгляду конкурсних пропозицій, розроблених міськими громадськими об’єднаннями соціальної спрямованості становить 120 тис. грн.

Конкурсні пропозиції приймаються щоденно з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 12:00 та з 14:00 до 16:00, за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, кімната 137, телефон для довідок 24 36 58.

Конкурсні пропозиції подаються протягом 30 (тридцяти) календарних днів від дня оприлюднення оголошення про Конкурс на офіційному вебсайті Міської ради міста Кропивницького. Проведення Конкурсу завершується після прийняття конкурсною комісією рішення щодо переможців Конкурсу й обсягів коштів для надання фінансової підтримки на виконання (реалізацію) програми (проекту, заходу).

Учасникові Конкурсу на його вимогу може бути надана копія протоколу засідання конкурсної комісії.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар