Важливо

Особливості марочних вин – розповідає АЛКОМАГ

Image by Steve Buissinne from Pixabay

Марочні вина – це велика категорія напоїв, про яку ми чуємо регулярно і безсумнівно пробували. Проте, далеко не всі розуміють, про що конкретно йдеться під цим терміном. Сьогодні спробуємо виправити цю ситуацію.

В інтернет-магазині АЛКОМАГ зібрана величезна колекція напоїв з основних виноробних регіонів світу – від культової Франції до екзотичної Аргентини або ПАР. Замовляйте вино (Харків) на найзручніших і вигідних умовах прямо зараз.

Особливості марочного вина

Згідно всесвітньої винної класифікації, на звання марочного вина може претендувати тільки напій з високою якістю, який був створений відповідно з технологічними нормами і витримувався в дубі мінімум 18 місяців.

Одним з найбільш значущих критеріїв якраз вважається витримка. Вона обов’язково повинна відбуватися в дубовій бочці, яка передає напою дубильні речовини, що формують його унікальний смаковий і ароматичний букет.

Хоча технологія виробництва марочного вина і регламентується по основним етапам, це все-таки не обмежує винороба в експериментах. Кожен творець може реалізувати своє бачення на створення продукту, яке згодом оцінить Центральна дегустаційна комісія. Дегустатори зможуть підтвердити або спростувати головні принципи марочних вин – наявність благородного і гармонійного смаку, який не зіпсується з плином часу.

вино
@ Free-Photos

Географічні особливості

Кожна країна має свої особливості в класифікації, про які потрібно знати початківцю-цінителю. Так, французькі винороби при виробництві марочних вин обов’язково вказують регіон, в якому створене вино. Всі технологічні процеси тут суворо контролюються Міністерством сільського господарства. Серед топових виноробних регіонів цієї країни однозначно варто відзначити Бургундію, Бордо, а також Шампань і Прованс.

Італійська виноробна культура лише трохи поступається французькій. Тутешні напої цікаві своєю автентичністю, оскільки в Італії вирощується безліч унікальних сортів, які не зустрічаються більше ніде. Водночас Італія має дуже розвинений експорт, який часто навіть перевершує французький. Такі культові найменування як К’янті або Барбареско добре відомі поціновувачам вин далеко за межами батьківщини.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар