Важливо

Справа Ощадбанку не може бути предметом кримінального переслідування, крапку має поставити Антикорупційний суд, – Березкін

© biz.censor.net.ua

Колишній народний депутат Станіслав Березкін заявляє, що не має наміру ховатися від слідства і вважає, що кримінальне провадження щодо “Ощадбанку” не може бути предметом кримінального переслідування.

Про це він розповів Українським Новинам, повідомляє Перша електронна газета.

“Я отримав підозру від САП. Зробив це добровільно, від правоохоронців не ховаюся і не маю жодних намірів покидати межі України, як про це провокаційно писали деякі ЗМІ”, – повідомив він.

Березкін підкреслив, що ніякого злочину ні він, ні члени його сім’ї не скоювали.

“У черговий раз інформую, що так звана справа Ощадбанку є суто господарським спором і ніяк не може бути предметом кримінального переслідування. Це не тільки моя думка, так вирішив парламент країни, відмовляючи генеральному прокурору у знятті з мене депутатського імунітету. Так вважають високопрофесійні адвокати, які мене захищають від кримінального переслідування”, – зазначив екс-нардеп.

Березкін висловив надію на те, що Вищий антикорупційний суд, ґрунтуючись на принципах незалежності та верховенства права, “винесе неупереджене рішення і поставить крапку в цій безпідставно заполітизованій справі”.

Читайте також: Станіслав Березкін: “Будь-який кредит у державному банку може перерости в кримінальну справу”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар