Важливо

Отримання бонусів при реєстрації в 1xbet: умови і правила

@ 1xbetsite.com

Різноманітні бонуси пропонує новим і постійним гравцям БК 1xbet. Отримуйте фрібети за реєстрацію, компенсаційні промокоди 1хbet після серії програних ставок.

Як отримати бонус при реєстрації в 1xbet?

Різноманітні бонуси та акції пропонує новим і постійним гравцям БК 1xbet. Детальніше про реєстрацію читайте на сайті https://otstavka.net/1xbet-registratsiya/.
Отримуйте фрібети за реєстрацію, компенсаційні промокоди 1хbet після серії програних ставок.

Бонуси для нових користувачів

Умови бонусної програми 1xbet стають дійсними для нових користувачів після реєстрації і заповнення даних в особистому кабінеті — адреси, номери телефону, паспорта, прописка.

Це потрібно щоб контора розібралася — новий користувач зареєструвався або ж чинний клієнт хоче отримати додатковий бонус.

Звертаємо вашу особисту увагу — ні в якому разі не рекомендуємо захоплюватися повторною реєстрацією – за такі речі в 1xbet передбачено блокування облікового запису з конфіскацією грошових коштів.

Після реєстрації гравець отримує бонус на перший депозит 1xbet 100% від поповнення, але до 5000 рублів (або 100 євро для європейських клієнтів). Акційні кошти нараховуються на бонусний рахунок, а гроші знаходяться на основному і доступні для гри за звичайними умовами.

Умови бонусної програми 1xbet для виведення коштів

Незручність в акції на перше поповнення від 1хбет пов’язано з тим, що поки бонуси не відіграни, блокується виведення коштів. Тому часто виникає питання: як відмовитися від бонуса в 1xbet – для цього потрібно прибрати галочку «брати участь в бонусних акціях» в налаштуваннях особистого кабінету або звернутися в службу підтримки. Можна також швидко обнулити бонусний рахунок.

Як витратити кошти?

Розмістити експреси з бонусного рахунку на швидкі події в лайв.

Призові ж бонуси відіграються експресами з трьох і більш подій з коефіцієнтами від 1.4. Щоб сума бонусу була зарахована на основний рахунок, необхідно проставити її експресами п’ять разів.

Для відіграшу бонусу дають 30 днів. Після закінчення цього терміну акції кошти згоряють, як і всі виграші з бонусу, якщо він до того часу не відіграний.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар