Важливо

Кропивничан запрошують стати донорами крові

© Twitter

До Всесвітнього дня донора обласна станція переливання крові запрошує всіх кропивничан стати донором. Ця акція допоможе зібрати кров, яка піде на лікування хворих на онкологію дітей, породіль та пацієнтів, які потребують гемотрансфузійної допомоги.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Акція проводитиметься із 11 по 13 червня з 9:00 до 12:00. Донорам гарантується безкоштовне обстеження на гепатит В, С, сифіліс і ВІЛ, а після проведення донації надається безкоштовний обід.

Контактний номер телефону: (099) 027-20-04 (Євген)

Адреса станції переливання крові: вул. Преображенська, 81 (навпроти дитячої обласної лікарні). При собі необхідно мати паспорт.

Читайте також:

ВАЖЛИВО:

“Бажаючим стати донором, треба дотримуватися дієти. За день до здачі крові не можна вживати жирну, жарену, гостру, копчену їжу, молочні продукти, яйця, горіхи, банани. У день донації бажано відпочити, легко поснідати та не планувати на цей день серйозних справ, інтенсивне фізичне навантаження, прийом алкоголю. Не бажано в цей день керувати транспортними засобами через емоційне збудження, яке буває, як правило, у всіх. За 2 години до та 2 години після дачі крові палити небезпечно і для Вас, і для того, кому потрапить Ваша кров.

Намагайтесь регулярно і збалансовано харчуватися, вживайте побільше рідини; відмовтесь від вживання алкоголю за 48 годин до процедури; утримайтеся від вживання аспірину, анальгіну і ліків, що містять аспірин і анальгетики, за 72 години до процедури; обов’язково виспіться, відпочиньте. Вага донора повинна бути не менше 50 кг”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар