Громадам Кіровоградщини пропонують позмагатися за 50 млн грн

Громади Кіровоградщини запрошують долучитись до конкурсу «Малі міста – великі враження», який цього року проходить під гаслом «Дивись, Україно!».

Про це Першій електронній газеті повідомили в Кіровоградському регіональному відділенні Асоціації міст України.

Прийом заявок відкриється 15 квітня. Переможці будуть оголошені 5 липня і саме з цієї дати розпочнеться реалізація проектів, що мають завершитися до 20 листопада.

Пілот конкурсу «Малі міста – великі враження» минулого року було ініційовано Асоціацією міст України та Українським центром культурних досліджень. Тоді від громад України надійшло 158 заявок. До 20-ки найкращих увійшов проект Маловискіської ОТГ «Місток між авіаційним минулим та майбутнім Малої Виски», який презентували у Міністерстві культури.

Читайте також: У боротьбі за півмільйона на реставрацію маєтку Маловисківська ОТГ вийшла у фінал.

У результаті конкурсу було реалізовано 8 культурних стартапів. Переможці отримали фінансову підтримку у розмірі не менш ніж 500 тис. грн.

Цього ж року за ініціативи Володимира Гройсмана на конкурс у держбюджеті виділено вже 50 млн грн. Ці кошти буде спрямовано на підтримку культурних ініціатив у населених пунктах, де проживає до 50 тисяч осіб.

Ініціаторами проектів можуть стати як органи місцевого самоврядування, так і юридичні особи, творчі спілки і фізичні особи-підприємці. На розгляд експертної ради мають бути подані проекти, що передбачають співфінансування з державного бюджету (не більше 70% загальної кошторисної вартості), з місцевих бюджетів або з інших джерел, не заборонених законодавством (не менше 30 %).

Очікувана сума коштів з державного бюджету становить:
для “малих” проектів – від 100000 до 250000 гривень;
для “середніх” проектів – від 250001 до 1000000 гривень;
для “великих” проектів – від 1000001 до 5000000 гривень.

З детальною інформацією про проведення конкурсу можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, фотоекспедиція проекту “Обличчя нових громад” дісталася Малої Виски.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар