Важливо

Світловодськ і Маловисківська ОТГ беруть участь у проекті “Е-рішення для громад”

© Rawpixel

ТОП-100 громад, які відповідають базовим критеріям та представляють 23 області, долучилися до проекту “Е-рішення для громад”. Серед них опинилася Маловисківська міська ОТГ та місто Світловодськ. Для візуалізації географії громад, стану їхнього е-розвитку, участі в проектах донорів та іншої інформації розроблено презентаційну карту проекту (StoryMap) на основі технології ArcGIS. Карта буде постійно розвиватися та поповнюватися новими даними.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на прес-центр ініціативи “Децентралізація“.

Кожна громада особлива і має свій потенціал розвитку та зацікавленість в інноваціях.

Наразі триває другий етап впровадження проекту:

  • в найбільшому дата-центрі, який сертифікований за стандартами ISO та КСЗІ, розгорнуто перші ІТ-продукти проекту – реєстри територіальної громади, адресний, майна;
  • понад 60 громад вже сформували команди впровадження та зареєструвалися на освітній платформі – edu.cid.center для проходження базових освітніх модулів.

Нагадаємо, туристичний путівник новими громадами України розповідає про три ОТГ з Кіровоградщини.

Читайте також: Децентралізація на Кіровоградщині: у 2019 році прогнозують приєднання територій до вже діючих ОТГ

Проект “Е-рішення для громад”, який реалізується ГС “Центр розвитку інновацій” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”, викликав велику зацікавленість серед громад. Ті з них, які відповідають базовим критеріям, взяли участь у Публічній презентації Проекту 14 листопада 2018 року.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар