Важливо

Маловисківська громада претендує на “Оскар” бюджетної прозорості

Сьогодні, 15 листопада, оголосили номінантів на “Оскар” бюджетної прозорості. Маловисківська об’єднана громада з Кіровоградщини претендує на дві номінації – “Кришталь року – об’єднана територіальна громада” та “За відкритість бюджетної інформації в об’єднаній територіальній громаді”.

Про це інформує Перша електронна газета з посиланням на Український кризовий медіа-центр.

Церемонія нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості “Кришталь року” серед українських обʼєднаних громад та міст відбудеться 27 листопада у Конгрес-холі готелю «Президент» (м. Київ, вул. Госпітальна, 12). Саме там і стане відомо, чи отримає Маловисківська громада перемогу.

Читайте також: Будні Маловисківської громади у фотографіях

Премія “Кришталь року” – перша в Україні нагорода міст та громад, які здобули найвищі бали індексу прозорості місцевих бюджетів. Індекс одночасно показує стан речей в бюджетній сфері та слугує дороговказом показників і практик прозорості бюджетного процесу, до яких варто прямувати. “Кришталь року” відзначає найкращі міста та громади, які пройшли оцінювання за міжнародно визнаною методологією. Вони продемонстрували найпрозоріший бюджетний процес, до якого залучені мешканці, і який спирається на інформаційні технології для забезпечення підзвітності публічних коштів.

Читайте також: Три громади з Кіровоградщини увійшли до двомовного збірника “Історії успіху”

Подію організовує консорціум проектів міжнародної технічної допомоги за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Представництва Європейського Союзу, Уряду Канади, Фонду Східна Європа та Міжнародного фонду “Відродження”. Представники Уряду України разом з головами дипломатичних місій країн-партнерок будуть вручати нагороди переможцям.

Повний перелік номінантів можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо,  у Маловисківській ОТГ з’явилися спортивні вуличні тренажери.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар