Важливо

“Посадовця року” шукатимуть у Кропивницькому

У міській раді Кропивницького вдруге стартує конкурс «Посадовець року». Конкурс проводиться з метою підвищення професіоналізму посадових осіб, розвитку їх творчої активності, ініціативи, сприяння розвитку прозорості й вдосконалення процесу організації роботи, ефективності діяльності та узагальнення досвіду кращих працівників органів місцевого самоврядування.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

У конкурсі можуть брати участь посадові особи місцевого самоврядування Кропивницького.

Для реалізації свого бажання спробувати власні сили, посадовцям необхідно до 3 листопада поточного року заповнити Анкету учасника із зазначенням професійного креда та додаванням відеовізитівки, де коротко розповісти про себе, свої уподобання, хобі тощо.

Конкурс проходитиме у 3 тури за двома номінаціями: “Керівник року 2018” та “Спеціаліст року 2018”. У першому, що відбудеться 8 листопада, учасники презентуватимуть свою професійну діяльність. Другий тур, запланований на 14 листопада, включатиме в себе перевірку на знання актів законодавства та нормативних документів, щодо служби в органах місцевого самоврядування, практикум зі складання ділового документа та ситуаційне завдання.

А вже від 15 по 30 листопада триватиме третій тур конкурсу, в якому переможця визначить онлайн голосування в кожній номінації на офіційному веб-сайті міської ради Кропивницького.

Переможців конкурсу нагородять дипломом та грошовою винагородою під час урочистостей до Дня місцевого самоврядування.

Нагадаємо, минулого року в номінації „Депутат року” перемогу здобув Олег Краснокутський – депутат міської ради VІІ скликання.

У номінації „Керівник року” найкращим став Андрій Максюта – начальник спеціалізованої інспекції міської ради, а у номінації „Спеціаліст року” – Тетяна Зієрова, головний спеціаліст управління апарату міської ради.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар