Важливо

Ще 4 незаконні кіоски обіцяють демонтувати у Кропивницькому

05.01.2018 демонтаж незаконного кіоску на вул. Космонавта Попова

До кінця вересня у Кропивницькому демонтують 4 незаконні тимчасові споруди. Таке рішення 26 липня ухвалила комісія з демонтажу самовільно встановлених тимчасових споруд.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту міськради Кропивницького.

Зокрема приберуть споруди за адресами:

  • Стаціонарна тимчасова споруда (павільйон по наданню послуг населенню) на розі вул. Родникової (Джерельна) та просп. Інженерів;
© kr-rada.gov.ua
  • Павільйон «Макулатура» вул. Вокзальна (біля будинку № 37/16);
© kr-rada.gov.ua
  • Павільйон “Шаурма” на розі вул. Глінки та вул. Соборної;

  • Пересувний причеп на розі вул. Острівської та вул. Преображенської.

Власникам (користувачам) пропонується в 5-ти денний термін демонтувати споруди у вигляді торговельних павільйонів (кіосків) для провадження підприємницької діяльності за вказаними адресами та привести земельні ділянки у належний стан з відновленням благоустрою.

У разі добровільного виконання демонтажу споруди, необхідно повідомити управління містобудування та архітектури Кіровоградської міської ради (вул. Тараса Карпи, 68, кімн. 322), в іншому випадку споруди будуть демонтовані примусово.

Примусовий демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд буде проведено до 30.09.2018 р.

Нагадаємо, комісія з демонтажу самовільно встановлених тимчасових споруд раніше ухвалила рішення демонтувати до кінця червня 4 тимчасові споруди. Серед кіосків, які вже мали демонтувати, також є павільйон з прийому макулатури на вул. Вокзальна (біля будинку № 37/16). Це або той самий кіоск, або за цією адресою було 2 споруди, де приймали макулатуру.

Також до кінця травня мали демонтувати ще 14 незаконних кіосків.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар