Важливо

У Кропивницькому активісти та поліцейські боролися з рекламою наркотиків

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© ГУНП в Кіровоградській області

У Кропивницькому активісти та поліцейські взяли участь у акції спрямованій на боротьбу з розповсюдженням реклами наркотиків. Вони замалювали написи на фасадах будівель та парканах, за допомогою яких рекламувався продаж наркотиків.

Про це повідомляє Перша електронна газета за матеріалами управління превентивної діяльності та управління протидії наркозлочинності поліції Кіровоградської області.

Ювенальні поліцейські, представники відділу управління протидії наркозлочинності поліції області, патрульні разом із ініціаторами акції – представниками Міжнародної Антинаркотичної Асоціації – об’єднали зусилля, аби зафарбувати якомога більше реклами про наркотики, яка розміщена на фасадах будівель.

Загалом до акції долучилися більше 30 учасників, серед яких 10 поліцейських. Присутні розділилися на 4 групи та відправились у різних напрямках. Цього разу опрацювали територію від одного з торгових центрів міста до Дендропарку.

Рекламу про наркотики зафарбовували українською символікою і наносили мотиваційні написи.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар