Важливо

Екостайл встановить 15 контейнерів для роздільного збору сміття у Кропивницькому

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Підприємство «Екостайл», яке займається вивезенням твердих побутових відходів (ТПВ) у Кропивницькому, закупило й встановить п’ятнадцять контейнерів для збору сухих відходів.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сторінку підприємства у Facebook.

«Ми запускаємо своєрідний експеримент з двокомпонентного збору відходів, який допоможе виявити всі його переваги й недоліки, і в подальшому врахувати їх при масштабному впровадженні роздільного збору ТПВ. Ми маємо всі підстави для того, щоб говорити, що наше населення й держава ще не готові до повноцінного роздільного збору відходів, тому обрали поетапну схему впровадження. Суть двокомпонентного збору ТПВ у розділенні органіки (залишків їжі й продуктів харчування) від сухих відходів (папір, пластик, скло, бляшанки)», – коментує комерційний директор ТОВ «Екостайл» Анна Скічко.

Їх розмістять на трьох локаціях: у Дендропарку та Ковалівському парку, а наступного тижня на існуючих контейнерних майданчиках на території ЖЕО №4 (по вул. Героїв України, 30, 26, 12(к.1, 4), вул.Попова, 26 (к.3,4), 15(к.2), 9(к.1), Жадова, 21(к.1), Пацаєва, 10, Університетський, 17/2).

Двокомпонентний збір відходів – найпростійший спосіб підготувати населення до повноцінного сортування відходів, переконані в компанії. До того ж, збір вторинної сировини дасть змогу залучити додаткові кошти, які ТОВ «Екостайл» планує використати для будівництва й облаштування контейнерних майданчиків, тим самим покращити благоустрій міста.

Нагадаємо, 22 травня, виконком міськради Кропивницького з другої спроби погодив підвищення тарифів за вивезення сміття. Відтепер ця послуга для мешканців приватного сектору коштуватиме 15,03 грн з однієї особи в місяць, а для населення багатоквартирних будинків – 11, 37 грн з однієї особи в місяць.

35881954_2060430957543211_1524022609014947840_n

Поширити:

Залишити коментар:

коментар